Rzepak Chopin

Rzepak Chopin to wyselekcjonowane z odpowiednią dbałością o każdy szczegół ziarna, które zostały doskonale przygotowane do zasiewu. Oznacza to, że praktycznie od razu po zakończeniu zakupów w naszym sklepie internetowym można przystąpić do praktycznego wykorzystania odmiany Chopin. Możliwości w tym zakresie są bardzo szerokie, szczególnie z uwagi na to, jak dobrze rzepak ten znosi okresowe susze. Często to właśnie duży niedostatek powoduje, że słabsze gatunki po prostu nie są w stanie przetrwać. Z pewnością nie jest to sytuacja dobra dla samego rolnika, ponieważ generuje ona duże straty. Na szczęście można się przed takim scenariuszem odpowiednio zabezpieczyć już na etapie zasiewu, wybierając tak pewny produkt, jak właśnie rzepak ozimy Chopin.

sprawdź ofertę

Na rynku innych nasion rzepaku z pewnością wyróżnia się on możliwością uzyskiwania szczególnie wysokich plonów, nawet w warunkach, które nie są idealne do uprawy tej rośliny. Nasiona rzepaku Chopin są w stanie skutecznie wrastać nawet na terenach, w których obserwować można dużą presję chorób. Nie jest to jednak koniec zalet odmiany Chopin. Rzepak ten dostępny jest w zaprawie fungicydowej SCENIC GOLD, a także w zaprawie insektycydowej BUETO START lub LUMIPOSA.

Rzepak Chopin - cena, zalety

Dlaczego warto zdecydować się na zasiew rzepaku Chopin? Opinie rolników na temat tej propozycji jednoznacznie poświadczają, że warto to zrobić przede wszystkim z uwagi na wysoką jakość. Rzepak ozimy Chopin charakteryzuje się genetyczną odpornością na wirus zółtaczki rzepy. Dodatkowo jego potencjał plonowania jest określany jako bardzo wysoki. Taka specjalistyczna opinia związana z nasionami rzepaku Chopin potwierdzona została wynikami COBORU, co stanowi jasny znak dla rolników, że warto inwestować w zakup takich zapasów. W naszej ofercie dostępne są praktyczne pojemności worków, dzięki którym planowanie zasiewu na danym obszarze staje się jeszcze łatwiejsze - można dopasować dostępną wagę do posiadanego areału, który ma zostać przeznaczony na wysiew rzepaku Chopin.