Rzepak Crotora

Rzepak Cortora to starannie wyselekcjonowane nasiona w zaprawie fungicydowej SCENIC GOLD, które doskonale sprawdzają się do uzupełniania zapasów nasiennych. Dzięki odpowiedniej pojemności produktów dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego można w wygodny sposób skompletować cały niezbędny zapas. Odmiana Cortora charakteryzuje się przede wszystkim podwyższoną odpornością na rasy kiły kapusty, które obecnie na plonach występują zdecydowanie najczęściej.

sprawdź ofertę

Wybierając odpowiednie nasiona, można już na etapie zasiewu zminimalizować ryzyko pojawienia się tej choroby na obszarze całej uprawy. Pozytywne opinie usatysfakcjonowanych z zakupu rolników mówią same za siebie - rzepak Cortora to mieszanka o bardzo dobrej zdrowotności roślin, zatem można jej w pełni zaufać. Oprócz przystępnej ceny dodatkowym atutem tej propozycji jest z pewnością dowolność siewu. Rzepak ozimy Cortora może być wysiewany na odpowiedni grunt zarówno w optymalnym, jak i opóźnionym terminie siewu. Jak więc doskonale widać, doświadczeni rolnicy mogą korzystać z tej mieszanki w zależności od swoich indywidualnych potrzeb. Nasiona Cortora dostępne są również w zaprawie insektycydowej BUTEO START lub LUMIPOSA.

Cortora - rzepak dający obfite plony

Wysoki wigor rozwoju początkowego to cecha rzepaku ozimego Cortora to z pewnością jedna z najważniejszych cech, jaka napawa optymizmem wszystkich rolników decydujących się na ten zakup. Już po stosunkowo krótkim czasie od zasiewu można spodziewać się wyraźnych rezultatów, jeśli tylko będą przestrzegane wszystkie najważniejsze wytyczne dotyczące uprawy. Rzepak Cortora bardzo równomiernie dojrzewa w strukturze łanu, co sprawia, że można liczyć na pojawienie się obfitych plonów na rozciągłości całej uprawy. Jest to wariant bardzo zdrowo i stabilnie plonujący, zatem jednocześnie stanowi on doskonałą propozycję dla najbardziej wymagających rolników. W trosce o zadowolenie naszych klientów nieustannie uzupełniamy zapasy rzepaku Cortora, tak aby możliwe było jego cykliczne wysiewanie.