Rzepak Exception

Prowadzenie upraw roślin nie należy do najłatwiejszych czynności - trzeba posiadać odpowiednią wiedzę oraz sprzęt, aby móc przygotować pole pod uprawę, a następnie wysiać konkretne warzywa, owoce czy zboża. W naszym kraju te ostatnie cieszą się sporą popularnością wśród rolników i nie można się temu dziwić - ze względu na klimat, który panuje w Polsce, zboża i pochodne rośliny mają doskonałe warunki do wzrostu w wielu miejscach. Jedną z chętniej wybieranych roślin uprawnych jest rzepak Exception. Jeżeli poszukujesz nasion tej odmiany, to doskonale trafiłeś. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

sprawdź ofertę

Rzepak ozimy - Exception

a tej podstronie naszego sklepu internetowego można nabyć wysokiej jakości rzepak ozimy DK Exception, który przeznaczony jest do wysiewu regularnego (zgodnie z terminarzem) lub opóźnionego. Nasiona zostały wymieszane z zaprawą fungicydową oraz insektycydową, co sprawia, że już w momencie wysiewu mają one optymalną ochronę przed grzybami i szkodnikami.

Ta odmiana charakteryzuje się średnią tendencją wydłużania łodyg przed zimą oraz średnią odpornością na wyleganie. Również wysokość roślin uzyskanych z tych nasion określana jest jako “średniowysokie”. W opakowaniu znajduje się około 1,5 miliona nasion, natomiast norma ich wysiewu to 45 nasion na metr kwadratowy, co pozwala uzyskać obsadę około 40 roślin na metr kwadratowy.

W odmianie Exception rzepak uprawiany jest w całej Europie - cieszy się dużą popularnością wśród rolników ze względu na swoje właściwości i łatwość w uprawie.

Dlaczego warto nam zaufać?

Działamy na rynku już od długiego czasu, stale zapewniając naszym klientom dostęp do bardzo wysokiej jakości nasion, nawozów i środków ochrony roślin różnego typu. Od samego początku naszej działalności zależy nam na tym, aby każda osoba, która odwiedzi nasz sklep, mogła znaleźć w naszej ofercie odpowiednie produkty dla siebie. Z tego względu dbamy o to, aby nasz asortyment był jak najbardziej rozbudowany i znajdowały się w nim wyłącznie produkty najwyższej jakości.

Jeśli chcesz kupić rzepak DK Exception to serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia. Jeżeli natomiast masz jakieś pytania, to uprzejmie prosimy o kontakt - z chęcią udzielimy Ci na nie odpowiedzi.