Rzepak Excited

Rzepak jest rośliną niezwykle uniwersalną, powszechnie wykorzystywaną w wielu gałęziach przemysłu i nie tylko. Uprawia się go w całej Europie, w tym także w Polsce. Jest to jedna z najczęściej hodowanych roślin przez rolników. Do tego stopnia, że tylko w naszym kraju uprawy rzepaku stanowią aż 95% wszystkich upraw roślin oleistych.

Jeżeli poszukujesz miejsca, z którego możesz pozyskać wysokiej jakości nasiona rzepaku DK Excited, to jesteś teraz we właściwym miejscu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą właśnie tej odmiany.

sprawdź ofertę

DK Excited Rzepak

Na tej podstronie w naszym sklepie internetowym można nabyć doskonale przygotowane pod uprawy nasiona rzepaku DK Excited. Ta wyjątkowa odmiana charakteryzuje się dużą odpornością na chorobę, jaką jest żółtaczka rzepy, a także na pękanie łuszczyn i osypywanie się nasion. Co więcej - jest to gatunek o wysokim plonie, co w przypadku upraw rolnych ma bardzo duże znaczenie.

Jeśli chodzi o termin siewu w przypadku odmiany Excited, rzepak ten można siać zarówno w okresie optymalnym, jak i opóźnionym na dowolnym stanowisku glebowym. Standardowo wysiewa się około 45 nasion na jeden metr kwadratowy powierzchni pola, co pozwala na uzyskanie około 40 roślin na takiej samej przestrzeni.

DK Excited rzepak dostępny w naszym sklepie sprzedawany jest w workach, w których znajduje się 1,5 miliona nasion.

Postaw na sprawdzonego dostawcę

Nasz sklep działa na rynku już od bardzo długiego czasu. Od samego początku funkcjonowania naszej firmy stawiamy dobro i zadowolenie naszych klientów na pierwszym miejscu. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment był jak najbardziej rozbudowany i znajdowały się w nim produkty możliwie najwyższej jakości.

Jeśli chodzi o rzepak DK Excited, opinie naszych dotychczasowych klientów są bardzo pozytywne. Chwalą oni jakość produktu oraz plonów, które z niego uzyskują.

Rzepak DK Excited - cena

Cena worka rzepaku DK Excited nie jest wysoka, biorąc pod uwagę ilość nasion, która znajduje się w worku.