Rzepak Exima

Rzepak jest najczęściej uprawianą rośliną oleistą w Polsce - stanowi on około 95% wszystkich upraw roślin tego typu w naszym kraju. Ciężko się temu dziwić - mamy świetne warunki do hodowania różnych jego odmian ze względu na panujący u nas klimat, a do tego jest to roślina powszechnie wykorzystywana w różnych gałęziach przemysłu. Na tej podstronie w naszym sklepie internetowym można nabyć nasiona rzepaku Exima. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

sprawdź ofertę

Rzepak DK Exima

Dostępne w naszym sklepie internetowym nasiona odmiany Exima rzepaku można nabyć w workach, w których znajduje się około 1,5 miliona nasion gotowych do siewu. Dodano do nich zaprawy - fungicydowe i insektycydowe, dzięki czemu już w momencie wysiewu rośliny będą chronione przed chorobami grzybowymi i różnymi szkodnikami. Rzepak Exima charakteryzuje się bardzo wysokim plonowaniem i doskonałym wigorem jesiennym (co sprawia, że ma również świetną zimotrwałość). Dodatkowo odmiana ta nie wylega, a także nie jest podatna na pękanie łuszczyn i osypywanie nasion. Można ją siać zarówno w terminie optymalnym, jak i z opóźnieniem, na praktycznie każdym stanowisku (również tych słabszych, na glebach lekkich). Średnia norma wysiewu umożliwiająca uzyskanie około 40 roślin na metr kwadratowy wynosi około 45 nasion na taką samą powierzchnię.

Jeśli chodzi o rzepak DK Exima, cena za worek jest bardzo atrakcyjna, biorąc pod uwagę jego właściwości oraz ilość nasion, które otrzymujemy.

Postaw na sprawdzonego dostawcę rzepaku

Nasza firma funkcjonuje na krajowym rynku już od długiego czasu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli jak najbardziej zadowoleni. Z tego względu dbamy o to, aby w naszym asortymencie znajdowało się jak najwięcej produktów wysokiej jakości. Jeżeli pragniesz nabyć nasiona rzepaku DK Exima, to uprzejmie zapraszamy do złożenia zamówienia. Jeśli natomiast masz jakieś pytania, to prosimy o kontakt - z chęcią udzielimy na nie wyczerpujących i dokładnych odpowiedzi.